Безготівковий розрахунок:

Прямий банківський переказ:

Оплату потрібно направляти безпосередньо на наш банківський рахунок. Реквізити рахунку будуть зазначені в вашому замовленні, після його оформлення. 

Оплата на картку ПриватБанку:

Для оплати на картку ПриватБанку Вам необхідно перевести гроші на нашу картку ПриватБанку, реквізити якої будуть зазначені в вашому замовленні, після його оформлення.

Готівковий розрахунок:

Оплата на отриманні замовлення в нашому офіс-складі:

Отримати замовлення і розрахуватись за нього Ви можете в нашому офіс-складі за адресою: місто Чернівці, вулиця Комунальників, 6. Офіс-склад працює за таким графіком: ПН-ПТ, з 09.00 по 18.00, телефон офіс-складу 066 1932878.

Оплата при отриманні замовлення у відділенні транспортної компанії (накладний платіж):

«Нова Пошта»: 2% від вартості товару + 20 грн за оформлення перекладу
«Ін-тайм»: 2% від вартості товару + 15 грн за оформлення перекладу
«Делівері»: 1% від вартості товару + 15 грн за оформлення перекладу

* Послуга платна, за оформлення грошового переказу оплачує клієнт за тарифами транспортної компанії. Вартість послуги може варіюватися, актуальну інформацію по тарифам на послуги переказу грошей Ви завжди можете дізнатися на офіційних сайтах транспортних компаній.

 

Якщо у Вас є питання по оплаті товару — зв’яжіться з нами, скориставшись формою зворотного зв’язку або за телефонами: 066 5338440, 066 1932878. Електронна пошта: crafttools.com.ua@gmail.com — Оперативна відповідь гарантована.

 

[su_button]На Головну[/su_button]